• 29 sierpnia 2022

Dni formacji indywidualnej w Bieczu – Spocząć przy Sercu Jezusa

Odsłony: 100

W dniach 26-28 sierpnia w Bieczu odbyły się dni formacji indywidualnej z serii Spocząć przy Sercu Jezusa. W spotkaniu wzięły udział Zuzia, Iza i Ela .Rozpoczęłyśmy je uczestnictwem w Eucharystii w parafialnym Kościele włączając się w liturgię. Następnie dołączyły 2 dziewczyny z Biecza biorąc udział w niektórych punktach programu Karolinka i Amelka. By orzeźwić się i lepiej poznać poszłyśmy na lody. Dzień zakończyłyśmy różańcem i adoracją.

Kolejny dzień sobota – tu dopiero się działo. Po śniadanku poszłyśmy do prac porządkowych wokół domu, ile w tym było radości. Nasze narzędzia pracy poszły w ruch. Ale serca wypełniała radość no i na obiadek wymarzona pizza Fantazja. Brzuszki były pełne a po południu strawa duchowa. Namiot spotkania ze Słowem Bożym, a po nim dzielenie się … . Nasza kandydatka na animatorkę Iza poprowadziła spotkanie na temat idei wspólnoty DRS. Po nim przerwa by trochę odsapnąć. W sobotę nie możemy zapomnieć o Maryi, różańce poszły w ruch. Wieczorkiem Eucharystia, w której dziękowałyśmy za dary otrzymane od Pana. Oczywiście świadectwa, dzielenie się …, i plany na przyszłość. Zapraszamy nowe osoby do włączenia się w nasze działania.

Opiekę nad przebiegiem dnia czuwała s.Amanda.Najpiękniejszym prezentem był obraz który wykonała sama i nam podarowała nasza Ela.